Replicate user (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Length
de: Länge

en: Email
de: E-Mail

en: Method
de: Methode

en: Random
de: Zufall

en: Entity
de: Entität

en: Characters
de: Zeichen
