Replicate user (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Length
es: Longitud

en: Email
es: Correo electrónico

en: Method
es: Método

en: Random
es: Aleatorio

en: Entity
es: Entidad

en: Characters
es: Caracteres
