Replicate user (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Length
gl: Lonxitude

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Method
gl: Método

en: Random
gl: Aleatorio

en: Entity
gl: Entidade
