Replicate user (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Method
gu: પદ્ધતિ
