Replicate user (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Length
hi: लंबाई

en: Email
hi: ईमेल

en: Method
hi: तरीका

en: Entity
hi: इकाई
