Replicate user (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Length
hu: Hosszúság

en: Email
hu: E-mail

en: Method
hu: Mód

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Entity
hu: Entitás

en: Characters
hu: Karakterek
