Replicate user (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Length
id: Panjang

en: Method
id: Metode

en: Random
id: Acak

en: Entity
id: Entitas
