Replicate user (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Length
is: Lengd

en: Email
is: Netfang
