Replicate user (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Username
it: Nome utente

en: Length
it: Lunghezza

en: Email
it: E-mail

en: Method
it: Metodo

en: Random
it: Casuale

en: Entity
it: Entità

en: Characters
it: Caratteri
