Replicate user (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Method
jv: Metode
