Replicate user (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Length
mr: लांबी

en: Email
mr: ईमेल

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Random
mr: अननुक्रमाने
