Replicate user (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Length
nl: Lengte

en: Email
nl: E-mail

en: Method
nl: Methode

en: Random
nl: Willekeurig

en: Entity
nl: Entiteit

en: Characters
nl: Tekens
