Replicate user (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Length
pt: Comprimento

en: Method
pt: Método

en: Random
pt: Aleatório

en: Entity
pt: Entidade
