Replicate user (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Length
sk: Dĺžka

en: Email
sk: E-mail

en: Method
sk: Metóda

en: Random
sk: Náhodný

en: Entity
sk: Entita
