Replicate user (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Email
sr: Е-мејл адреса
