Replicate user (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Length
ta: நீளம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Method
ta: முறை

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Entity
ta: உருப்படி
