Replicate user (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Email
th: อีเมล

en: Random
th: สุ่ม
