Replicate user (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Length
tr: Uzunluk

en: Email
tr: E-posta

en: Method
tr: Yöntem

en: Random
tr: Rastgele

en: Entity
tr: Nesne
