Replicate user (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Length
uk: Довжина

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Method
uk: Спосіб

en: Random
uk: Випадково

en: Entity
uk: Сутність

en: Characters
uk: Символів
