Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Created
bg: Създадено

en: Filter
bg: Филтър

en: Load
bg: Зареди

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: published
bg: публикувано

en: not published
bg: непубликувано

en: Reply
bg: Отговор

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime
