Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Replies
bs: Odgovori

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Created
bs: Kreiran

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen

en: Reply
bs: Odgovori

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
