Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Allow
dz: འབད་བཅུག

en: Deny
dz: འབད་མ་བཅུག

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།
