Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Load
eu: Kargatu

en: Allow
eu: Baimendu

en: Deny
eu: Ukatu

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Full
eu: Osoa

en: published
eu: argitaratuta

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Reply
eu: Erantzun

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Any
eu: Edozein

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Inherit
eu: Heredatua

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Render
eu: Errendatzea
