Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (21 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Replies
fil: Mga tugon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: view
fil: tingnan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Filter
fil: Salain

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala

en: Reply
fil: Tugon
