Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Filter
km: តម្រង

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Flat list
km: បញ្ជី​គ្មាន​ឋានានុក្រម

en: Threaded list
km: បញ្ជី​ជា​ខ្សែ​ស្រឡាយ

en: Undefined language (@langcode)
km: ភាសា​ដែល​មិន​បាន​កំណត់ (@langcode)
