Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
