Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Replies
te: స్పందనలు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Deny
te: తిరస్కరించు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Full
te: పూర్తి

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: Reply
te: స్పందించు
