Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Replies
am: ምላሾች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
