Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Replies
az: Cavablar

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Allow
az: İcazə verin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Full
az: Tam

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Reply
az: Cavab verin

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Inherit
az: Vərəsəlik

en: Bundle
az: Paket
