Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Replies
bo: ལན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Any
bo: གང་རུང

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: Flat list
bo: སྤྱི་བཏང་གི་མིང་ཐོ

en: Threaded list
bo: ཕྲེང་ལྟར་རྒྱུ་བའི་མིང་ཐོ

en: Undefined language (@langcode)
bo: ངོས་འཛིན་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས༼@langcode༽
