Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Replies
da: Svar

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Access
da: Adgang

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Load
da: Indlæs

en: Allow
da: Tillad

en: Deny
da: Afvis

en: Anonymous
da: Anonym

en: Full
da: Fuld

en: published
da: udgivet

en: not published
da: ikke udgivet

en: Reply
da: Svar

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Devel
da: Udvikling

en: Any
da: Nogen

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Inherit
da: Arv

en: Delete link
da: Slet-link

en: Edit link
da: Redigér-link

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime

en: Render
da: Rendéring

en: Flat list
da: Flad liste

en: Threaded list
da: Trådet liste

en: Undefined language (@langcode)
da: Udefineret sprog (@langcode)
