Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Load
et: Laadi

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Full
et: Täielik

en: published
et: avaldatud

en: not published
et: avaldamata

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Reply
et: Vasta

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Devel
et: Arendus

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Inherit
et: Päri

en: Bundle
et: kogum

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Render
et: Renderdatud

en: Flat list
et: Ühetasemeline loend

en: Threaded list
et: Loend lõimedena

en: Undefined language (@langcode)
et: Määratlemata keel (@langcode)
