Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Replies
hr: Odgovora

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Access
hr: Pristup

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Created
hr: Stvoreno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Load
hr: Učitaj

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Deny
hr: Uskrati

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Reply
hr: Odgovor

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Any
hr: Bilo koji

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Flat list
hr: Ravna lista

en: Threaded list
hr: Nizana lista

en: Undefined language (@langcode)
hr: Neodređen jezik (@langcode)
