Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Filter
ht: Filtre
