Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Bundle
hy: Փաթեթ
