Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Replies
jv: Balesan

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Access
jv: Akses

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Filter
jv: Saring

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Reply
jv: Balesan

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Any
jv: Sembarang

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Flat list
jv: Daftar rata

en: Threaded list
jv: Daftar bertingkat

en: Undefined language (@langcode)
jv: Basa sing ora dikenal (@langcode)
