Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Full
ka: სრული

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
