Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Replies
mg: Valiny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Filter
mg: Sivana

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime
