Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Bundle
ne: पोका

en: Undefined language (@langcode)
ne: अपरिभाषित भाषा (@langcode)
