Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Access
pl: Dostęp

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Created
pl: Utworzono

en: Filter
pl: Filtr

en: Load
pl: Wczytaj

en: Allow
pl: Zezwól

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Full
pl: Pełny

en: published
pl: opublikowany

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Permalink
pl: Adres

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Any
pl: Dowolny

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Render
pl: Renderowanie

en: Flat list
pl: Widok uproszczony

en: Threaded list
pl: Widok wątków

en: Undefined language (@langcode)
pl: Niezidentyfikowany język (@langcode)
