Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Load
sk: Načítať

en: Allow
sk: Povoliť

en: Deny
sk: Zakázať

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Full
sk: Plný

en: published
sk: zverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Flat list
sk: Jednoduchý zoznam

en: Threaded list
sk: Rozvetvené konverzácie

en: Undefined language (@langcode)
sk: Nedefinovaný jazyk (@langcode)
