Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (35 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Replies
ta: பதில்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Access
ta: அணுகு

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Load
ta: ஏற்று

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Deny
ta: மறு

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Full
ta: முழு

en: published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: Permalink
ta: நிரந்தரசுட்டி

en: Reply
ta: மறுமொழி

en: Language neutral
ta: நடுநிலை மொழி

en: Any
ta: ஏதும்

en: Inherit
ta: மரபுரிமம்

en: Bundle
ta: பொதி

en: Undefined language (@langcode)
ta: வரையறுக்கப்படாத மொழி (@langcode)
