Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Replies
ur: جوابات

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Bundle
ur: بنڈل
