Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Filter
af: Filtreer

en: Load
af: Laai

en: Allow
af: Toelaat

en: Deny
af: Weier

en: Anonymous
af: Anoniem

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: Reply
af: Beantwoord

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime
