Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Replies
ast: Rempuestes

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Created
ast: Fechu

en: Filter
ast: Filtru

en: Allow
ast: Permitir

en: Deny
ast: Torgar

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: published
ast: espublizáu

en: any
ast: cualesquier
