Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Replies
ca: Respostes

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Created
ca: Creat

en: Filter
ca: Filtra

en: Load
ca: Càrrega

en: Allow
ca: Admet

en: Deny
ca: Denega

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Full
ca: Complet

en: published
ca: publicat

en: any
ca: qualsevol

en: not published
ca: no publicat

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Reply
ca: Respon

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Inherit
ca: Hereta

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Render
ca: Renderitza

en: Flat list
ca: Llista plana

en: Threaded list
ca: Llista amb fils

en: Undefined language (@langcode)
ca: Llengua no definida (@langcode)
