Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Access
cs: Přístup

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Filter
cs: Filtr

en: Load
cs: Načíst

en: Allow
cs: Povolit

en: Deny
cs: Zakázat

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Full
cs: Celé

en: published
cs: zveřejněno

en: any
cs: nějaký

en: not published
cs: skryto

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Flat list
cs: Seznam

en: Threaded list
cs: Vlákno

en: Undefined language (@langcode)
cs: Nedefinovaný jazyk (@langcode)
