Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Access
el: Πρόσβαση

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Full
el: Πλήρες

en: published
el: δημοσιευμένο

en: any
el: οποιοδήποτε

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Reply
el: Απάντηση

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Flat list
el: Επίπεδη λίστα

en: Threaded list
el: Λίστα νημάτων

en: Undefined language (@langcode)
el: Μη καθορισμένη γλώσσα (@langcode)
