Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Replies
gl: Respostas

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Access
gl: Acceso

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Created
gl: Creado

en: Filter
gl: Filtro

en: Load
gl: Cargar

en: Allow
gl: Permitir

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Full
gl: Completo

en: published
gl: publicado

en: any
gl: calquera

en: not published
gl: non publicado

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Reply
gl: Responder

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Inherit
gl: Herdar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Flat list
gl: Lista sinxela

en: Threaded list
gl: Lista de fíos

en: Undefined language (@langcode)
gl: Idioma non definido (@langcode)
