Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Replies
he: תגובות

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Access
he: הרשאות גישה

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Created
he: נוצר

en: Filter
he: סינון

en: Allow
he: אפשר

en: Deny
he: חסוֹם

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Full
he: מלא

en: published
he: פורסם

en: any
he: הכל

en: not published
he: לא פורסם

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Reply
he: השב

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Inherit
he: תירש

en: Bundle
he: חבילה

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Flat list
he: רשימה שטוחה
